> EKO škola
Školska godina 2016./2017.

Posjet dječjem vrtiću Lojtrica

Autor: Maja Đuričić, 13. 6. 2017. 09:13

19.5.2017.  učenici 2.b i 4.a posjetili su DV Lojtrica, Velika Mlaka - uz projekt Mi jedemo odgovorno. Gledali smo predstavu: Ružno pače,  te prisustvovali predavanju: Reciklirajmo zajedno - Stari papir za novi osmijeh, Ubaci flašu za udrugu našu. Na kraju smo se okrijepili zdravim napitcima i počastili zdravim grickalicama.

Mi jedemo odgovorno Vijest ima dokument u privitku

Autor: MARIJA VARGA, 25. 1. 2017. 11:25

Eat Responsibly! – Jedi odgovorno! je projekt sufinanciran od strane Europske unije, u kojem sudjeluju 9 zemalja članica Zaklade za odgoj i obrazovanje za okoliš (Foundation for Environmental Education – FEE).
Glavni cilj projekta je doprinijeti mobilizaciji mladih kako bi bolje razumjeli međuovisnosti svijeta u kojem žive.
Partneri u realizaciji ovog programa su civilne organizacije iz 9 zemalja članica FEE:
GLOPOLIS (CZ) - vodeći partner

Ostale partnerske organizacije:
TEREZA (CZ),
ŽIVICA (SK),
Društvo DOVES – FEE (SI),
Centrul Carpato-Danubian de Geoecologie (RO),
Bulgarian Blue Flag Movement (BG),
Udruga Lijepa Naša (HR),
Environmental Partnership Foundation (PL),
Nature Trust Malta (MT),
Vides Izglitibas Fonds (LV)

Eko kodeksi - 1.d razred

Autor: Administrator , 25. 4. 2017. 14:44

Eko kodeksi – 1.d razreda – početak osmišljavanja eko kodeksa za projekt

Mi jedemo odgovorno

Projekt "Mi jedemo odgovorno!"

Autor: MARIJA VARGA, 26. 10. 2016. 18:27

"Mi jedemo odgovorno!"

Plan i program rada EKO škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Unknown , 18. 12. 2015. 20:03