Raspjevani i rasplesani na „Božićnoj čaroliji“

Autor: Administrator , 18. 12. 2013.

U subotu, 14. prosinca, u našoj su se školi družili roditelji, učenici i učitelji. Jutro smo proveli u pjesmi i plesu, i kao na svakoj dobroj zabavi, bila je gužva! Nastupali su svi, od prvašića sa svojim recitacijama, ritmičkih skupina, dva školska zbora, skupine Zbrčke te zbora naših učitelja kojima ovo nije prvi nastup.:)

Program je vodila Ivana Mišerić, voditeljica s Otvorenog radija, bivša učenica naše škole. Pozivu na druženje odazvala se i plesna skupina Megablast te župni zbor Emanuel. Tijekom programa vjeroučitelji su pripremili žive jaslice, a „u jaslicama“ su se izmjenjivali i učenici i profesori.

Učenici su uoči sajma donijeli rabljene igračke, knjige, posijali pšenicu , izradili čestitke i ukrase od keramike. Posjetitelji su birali ono što im se najviše sviđa, a najveća gužva bila je na tomboli gdje su se darovi morali upecati te na štandu s kolačima.  Svi zainteresirani mogli su sudjelovati u izradi igračaka od slame s učiteljicama koje su vodile radionicu.

Osim što su učitelji posluživali čaj i sokove, učiteljice su cijelo jutro marljivo pekle palačinke, a za odličnu palačinku moralo se stajati u redu.

Iako ni na jednom proizvodu nije bila istaknuta cijena i svi su prilozi bili dobrovoljni, na sajmu je prikupljeno 13716 kuna za uređenje prostora za učenike viših razreda. Program je završen spontanim plesom, a cijeloga jutra nije manjkalo osmijeha i dobrog raspoloženja. Bilo nam je drago vidjeti i srednjoškolce, naše bivše učenike, kako su došli na druženje u svoju nekadašnju školu.

Svim učenicima i roditeljima hvala na dolasku!

Vaši učitelji

Komentare, prijedloge, pohvale i pokude možete poslati ovdje

ostale slike pogledajte u Foto galeriji