Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

„Kumičić za Vukovar“ -prikupljeno 1300 kg hrane i kozmetike
Autor: Administrator , 12. 12. 2018.

U ovogodišnjoj akciji „Kumičić za Vukovar“ prikupili smo 1300 kg hrane i kozmetike za najpotrebnije u Vukovaru.  Naši osmaši predali su prikupljene namirnice  u Caritas župe svetog Filipa i Jakova u Vukovaru danas u prijepodnevnim satima.

Akciji su se pridružili i učenici Gimnazije Velika Gorica, sportašice iz Hrvatskog odbojkaškog kluba Velika Gorica te mnogi Velikogoričani koji su donijeli svoje priloge u našu školu.

I ove godine zahvaljujemo djelatnicima iz Ljekarni Zagrebačke županije na doniranim kutijama te Gradu Velika Gorica i tvrtki VG Komunalac na osiguranom prijevozu namirnica do Vukovara.

Ovo je naša peta humanitarna akcija za najpotrebnije u Vukovaru, a odaziv djece i roditelja uvijek je velik.

Hvala vam!

Već nekoliko godina uoči odlaska u Vukovar u našoj knjižnici zavlada gužva. Roditelji i djeca dolaze s namirnicama, učenici osmih razreda važu ih i pakiraju. Kako raste broj kutija, naša je radost sve veća. Ponosni smo što smo uspjeli - naši su osmaši i ove godine otišli u Vukovar punih ruku!

Hvala svima!

Ostale fotografije pogledajte klikom na "Opširnije"