Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Izložba "Glagoljica u Hrvatskoj"
Autor: Administrator , 7. 12. 2018.

Učenici 6. razreda posjetili su Nacionalnu i sveučilišnu knjižnicu u Zagrebu i razgledali izložbu "Glagoljica u Hrvatskoj". Nakon kratkog predavanja gledali smo kako se ispisuju trodimenzionalna glagoljička slova i dobili smo nekoliko straničnika za uspomenu. Na kraju je maleni robot u obliku automobila ispisivao slova koja smo mi birali. Izložba je bila poučna i zanimljiva, proširili smo svoje znanje o glagoljici.

Ema Zaloker, 6.b