Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

"Dojdi osmaš, Zagreb te zove!" 2018. - predstavljanje srednjih škola Grada Zagreba
Autor: Marija Maljković, 7. 5. 2018.

U organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport, Prirodoslovne škole Vladimira Preloga, Grafičke škole u Zagrebu i Ugostiteljsko-turističkog učilišta,  na Trgu Nikole Šubića Zrinskog (Park Zrinjevac) u petak, 11. svibnja 2018. godine od 10 do 16 sati održat će se  manifestacija pod nazivom: “Dojdi osmaš, Zagreb te zove!“ 2018., tijekom koje srednje škole Grada Zagreba predstavljaju učenicima završnih razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima svoje programe, aktivnosti i dosadašnja postignuća svojih učenika.

Prilika je to da učenici VIII. razreda osnovnih škola šečući omiljenim zagrebačkim parkom i družeći se s učenicima, nastavnicima i ravnateljima upoznaju obrazovne programe čak 80 škola, kako gimanzija tako i strukovnih srednjih škola koje djeluju u Gradu Zagrebu, potaknu ih na razmišljanje i pomognu im u donošenju odluke i odabiru programa koji će uvelike odrediti daljnji tijek njihovih života.

Autor: Marija Maljković, 7. 5. 2018.