Online predavanje - GENERACIJE Z I ALFA: Izazovi u odgoju i komunikaciji

Autor: Sara Vrbanc, 17. 4. 2023.

Poštovani roditelji i učitelji,

u sklopu projekta Dan BezVeze u kojem sudjeluje i naša škola, pozivamo Vas u srijedu 19.4. u 19:15h na predavanje Tanje Sever: GENERACIJE Z I ALFA: Izazovi u odgoju i komunikaciji

OPIS PREDAVANJA:
Generacija je skupina ljudi sa zajedničkim iskustvima u istoj dobi koja su dovela do sličnosti u stavovima i vrijednostima. Na svijetu trenutno živi 10 različitih generacija. Ne postoji točan datum kada jedna generacija završava i kada počinje druga.
Što kada u istoj obitelji imamo nekoliko generacija? Ili kada je razlika između učenika i učitelja dvije generacije?
Kako odrastaju današnje z i alfa generacije? Što vidimo kao njihov problem, a zapravo nije problem? Kako im pomoći, kako ih usmjeravati? Kako pomoći sebi u praćenju njihovog razvoja?

Pozivnica na live online događaj:

Dovoljno je u zadano vrijeme kliknuti na poveznicu. Možete se priključiti putem Teamsa ili browsera (preglednika).
Online događaj je omogućen uz podršku CARNet-a.

Anđa Kovač, prof. ped.