Tribina za roditelje u Centru za djecu, mlade i obitelj: "EMOCIONALNA INTELIGENCIJA – ZAŠTO JE VAŽNA?"

Autor: Marija Maljković, 1. 3. 2017.

Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica poziva sve zainteresirane
na sudjelovanje na tribini "Emocionalna inteligencija i zašto je važna?"
Kako emocionalna inteligencija doprinosi kvaliteti života?
Kako podržati djecu u razvoju emocionalne inteligencije?

Podijelite svoje mišljenje i poslušajte što stručnjaci kažu na ovu temu.
Na tribini će sudjelovati: Dušanka Kosanović, Jasna Belamarić, Jelena Kos, Sanda Puljiz Vidović.

Tribina će se održati u sklopu 10. Tjedna psihologije 3. ožujka 2017. godine s početkom u 18.00 sati. u Centru za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica, Kurilovečka 48. Ulaz je slobodan. Prijave na tribinu: 6231-734, info@centar-dmo-vg.hr ili putem FB stranice.

Autor: Marija Maljković, 1. 3. 2017.

Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica poziva sve zainteresirane
na sudjelovanje na tribini "Emocionalna inteligencija i zašto je važna?"
Kako emocionalna inteligencija doprinosi kvaliteti života?
Kako podržati djecu u razvoju emocionalne inteligencije?

Podijelite svoje mišljenje i poslušajte što stručnjaci kažu na ovu temu.

Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica / J. Pucekovića 4, HR-10410 Velika Gorica / www.os-ekumicica-velikagorica.skole.hr / ured@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr