Predavanje za roditelje u Centru za djecu, mlade i obitelj: "Uloga roditelja u medijskom opismenjavanju djece"

Autor: Marija Maljković, 5. 12. 2016.

Što djeca mogu naučiti iz medija, kakve bi sadržaje trebala izbjegavati, na koji način opismenjavati djecu unutar škole i obitelji, kako pomoći roditeljima u medijskom opismenjavanju djece... Predavanje na temu „Uloga roditelja u medijskom opismenjavanju djece“ održat će Lana Ciboci s Edward Bernays Visoke škole za komunikacijski menadžment. Predavanje će se održati u petak, 9. prosinca 2016. godine, u 18.00 sati u Centru za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica, Kurilovečka 48. Mole se zainteresirani da se prijave na telefon 6231 734, na fax 6231-735, na e-mail info@centar-dmo-vg.hr ili putem FB stranice.

Autor: Marija Maljković, 5. 12. 2016.

Akcije skupljanja starog papira i čepova su u pravilu svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu. Skupljamo stari papir i čepove kroz cijelu šk. godinu. Bilo koji radni dan od 8-19h javite se spremačicama ili domaru koji će izvagati i zapisati za koji razred ste donijeli i to se pribraja u akciju. Hvala vam!

Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica / J. Pucekovića 4, HR-10410 Velika Gorica / www.os-ekumicica-velikagorica.skole.hr / ured@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr