KUMIČIĆ ZOVE- PODIJELITE S NAMA SVOJE FOTOGRAFIJE

Autor: Maja Đuričić, 24. 3. 2015.

Dragi učenici Osnovne škole Eugena Kumičića,

vi koji ste u prvom razredu, ali i vi koji ste u osmom razredu i uskoro nas napuštate, dragi bivši učenici, dragi roditelji, dragi nastavnici i svi ostali koji ste na bilo koji način povezani ili ste nekad prije bili povezani s našom školom, pridružite nam se u akciji kojom želimo proslaviti  40. rođendan naše škole!

U želji da se prisjetimo lijepih trenutaka koje smo zajedno dijelili, svih uspomena koje stvaramo ili koje su ostale iza naših druženja, pozivamo vas da podijelite s nama svoje fotografije vezane uz  OŠ Eugena Kumičića (nekad OŠ Veljka Vlahovića). Fotografije mogu biti digitalne, analogne, u boji ili crno – bijele, a posebno nas vesele one koje su nastale u jesen 1975. godine ili u godinama koje su slijedile.

Digitalne fotografije stavite na našu Facebook stranicu ( Oš Eugena Kumičića) otvorenu posebno za ovu priliku ili nam ih pošaljite mailom  (link se nalazi na dnu teksta). Starije analogne fotografije potrebno je skenirati ili u originalnom obliku donijeti u knjižnicu. Molimo vas da napišete  tko je na fotografiji te koje je godine nastala fotografija (ime i prezime pojedinca ili razred koji je na slici, godina kada je slika nastala).

Prvi školski dan, doživljaji s izleta, nastup na školskoj priredbi, odlazak na jedno od mnogih natjecanja iz znanja, neponovljivo maturalno putovanje, vaša recitacija u holu škole, sportski uspjeh postignut za školu, društvo iz školskih klupa, veliki odmor ispred škole u dvorištu na klupi, najbolji prijatelji i prijateljice, prve simpatije... sve je to dio naše zajedničke prošlosti koju želimo objediniti na jednom mjestu.

Prisjetite se školskih dana i uspomena koje oni nose te nam pomognite da ih sve povežemo zajedno. Veselimo se unaprijed!

slike@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr