Europski dan jezika - nagradni kviz

Autor: Sara Vrbanc, 4. 11. 2020.

Aktiv njemačkog jezika, učitelji Marina Karačić i Luka Huzjak, provelo je Nagradni kviz za Europski dan jezika. Nagradni kviz je trajao od 21. do 30. rujna 2020. godine. Sudjelovalo je 28 učenika koji pohađaju nastavu njemačkog jezika. Posebno se istaknuo 7.c razred.

Pobjednicima su dodijeljene nagrade koje smo dobili kao donaciju Predstavništva Europske komisije u Republici Hrvatskoj. Zahvaljujemo se na podršci ravnateljice OŠ Eugena Kumičića, Snježane Ruklić, i donacijama Predstavništva Europske komisije u Republici Hrvatskoj. Nadamo se da ćemo sljedeće školske godine imati isto tako dobar odaziv učenika i još bolju suradnju s institucijama njemačkog govornog područja!

Više o Predstavništvu Europske komisije u Republici Hrvatskoj na stranici:

Nagrađeni učenici (7.c)