TEL: 6221302, 6260562

Povratak u školu učenika razredne nastave od 25.05.2020.
Autor: Snježana Ruklić, 21. 5. 2020.

od ponedjeljka 25.05.2020. škole su otvorene za sve učenike razredne nastave.
Roditelji ne moraju potpisivati izjavu o uključivanju svoje djece u nastavu.
Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu ne žele poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi, ali u međuvremenu moraju osigurati uvjete kod kuće za nastavu na daljinu i biti u svakodnevnom kontaktu s učiteljima i stručnim suradnicima u školi.
Molimo roditelje koji će naknadno uključiivati djecu u nastavu da o tome obavijeste učiteljicu ili ravnateljicu dan ranije.
Za učenike putnike organiziran je prijevoz.
Učenici koji se žele hraniti u školi (mliječni obrok) neka se jave učiteljici u ponedjeljak. Mliječni obrok za učenike organizarat ćemo od srijede 27.05.2020.
Stojimo Vam na raspolaganju vezano uz upite ukoliko ih imate. Sve upute pošaljite na mail škole ili nazovite na telefon škole.
Još jednom Vam se zahvaljujem na razumijevanju i suradnji.
Lijep pozdrav svima!