TEL: 6221302, 6260562

Prvo mjesto na Županijskom natjecanju iz košarke za djevojčice
Autor: Administrator , 7. 2. 2020.

Županijsko natjecanje iz košarke za djevojčice 7. i 8. razreda održalo se 6. veljače 2020. u OŠ Stjepana Basaričeka u Ivanić-Gradu. Ekipa naše Škole osvojila je prvo mjesto pobijedivši u finalu OŠ Ljudevita Gaja iz Zaprešića 17:12. Učenice naše Škole s osvojenim prvim mjestom izborile su nastup na Državnom prvenstvu koje će se održati u Poreču.
Ekipa naše Škole nastupila je u sljedećem sastavu: Nera Butković, Helena Katalinić, Tara Troha, Nina Nežak, Ida Tibor, Ema Ceković, Ruta Sabljić, Sara Vasiljević i Dorotea Trbić.

Voditelji ekipa: Ivana Martin, mag.cin. i Boris Opačić, prof.

Čestitamo našoj ekipi na osvojenom prvom mjestu!