OŠ EUGENA KUMIČIĆA

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

RADNO VRIJEME RAVNATELJICE

PONEDJELJAK, UTORAK, ČETVRTAK

OD 8:30 DO 16:30

SRIJEDA, PETAK

OD 12:00 DO 20:00

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Pjesma i pohvale za kraj
Autor: Administrator , 10. 6. 2019.

Na završnoj priredbi uživali smo u pjesmi i plesu, kreativnosti i talentima naših učenika. Nastupali su i mali i veliki, a kroz program su nas vodile nasmijane Paola i Melani, učenice 5. razreda. Neki su recitirali, neki glumili, a zahvaljujući dramskoj skupini, nakratko nas je posjetio i sam Eugen Kumičić. Prvašići su hrabro stali pred publiku i pokazali što znaju. Mali zbor i veliki zbor pokazali su što su sve uvježbavali tijekom  godine, a nagrađeni su velikim pljeskom učitelja i roditelja.
Na kraju priredbe ravnateljica je pohvalila učenike i mentore koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i uručila im nagrade istaknuvši da nikada nismo imali veći broj državnih natjecatelja kao ove godine. Završava jedna uspješna školska godina, a mi zaključujemo da se u „Kumičiću“ puno pjeva i puno uči.
Uživajte u fotografijama! laugh

Ostale fotografije pogledajte pod opširnije.