Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

„Kičmo:bit“ pred kamerama
Autor: Administrator , 19. 12. 2018.

Posjetili su nas novinari Hrvatske radiotelevizije kako bi snimili Frana Mikulčića, učenika 5.a razreda, koji je predstavio projekt kičmo:bit. Fran je član velikogoričkog Informatičkog kluba „VEL_IK“ koji je sudjelovao u globalnom micro:bit izazovu - natječaju na temu nezaraznih bolesti djece. Projekt kluba „VEL_IK“ proglašen je najboljim u Europi te će biti predstavljen u Londonu od 26. do 29. siječnja 2019. godine.

Čestitamo Franu i želimo mu sretan put u London, a prilog možete pogledati danas u 19 sati na HRT2.

Više o kičmo:bitu pročitajte na poveznicama.