Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Naši učenici na MAT ligi
Autor: Administrator , 7. 12. 2018.

Učenici naše škole sudjelovali su u MAT ligi čije se prvo kolo održalo u srijedu, 5. prosinca. MAT liga je ekipno natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u matematici, a sudjelovati mogu sve škole u Republici Hrvatskoj. Natjecanje se provodi u četiri kola tijekom školske godine. Naši učenici, grupirani u 16 ekipa, prvi su put sudjelovali u natjecanju. Zabavili su se i ostvarili zavidne rezultate. Sljedeće kolo održat će se u ožujku iduće godine.