Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Profesorica Lada Rojc na HRT 2
Autor: Administrator , 4. 12. 2018.

U emisji „Sjedni, odličan“ (HRT 2) od 2. prosinca sudjelovala je naša profesorica Lada Rojc. Emisija pokušava približiti život profesora i učitelja, otkriti čime se oni bave u slobodno vrijeme i kako svojim hobijima utječu na učenike. Profesorica Rojc govorila je o svojim počecima u nogometnom suđenju te kako je postala profesorica geografije u školi. Prikazan je jedan od njezinih treninga i jedan školski sat. Saznali smo da kada nije u učionici, da se nalazi na nogometnom terenu gdje podučava nove sutkinje.

Profesorici Ladi želimo još puno uspjeha, a svi koji žele pogledati emisiju, mogu je naći na platformi HRTi (emisije na zahtjev).

Novinarska skupina, Ana Elena Hodak, 8.c