Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

"Snimi, napiši, osvoji"
Autor: Administrator , 30. 11. 2018.

Prošli tjedan održana je godišnja konferencija Carneta uz koju je bio objavljen natječaj "Snimi, napiši, osvoji". Zadatak je bio snimiti kratak film u stop animaciji te napisati scenarij poučavanja. Rok za izradu i prijavu bio je samo pet dana, no učenici naše filmske skupine, zajedno s voditeljicom Gorankom Dimoski, izvrsno su se snašli  i snimili su odličan filmić. Iako nismo osvojili nagradu, ponosni smo na talente, kreativnost i snalažljivost naših učenika. A što su napravili, pogledajte u poveznici ispod teksta.

poveznica