Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Dan školskih knjižnica
Autor: Administrator , 30. 10. 2018.

Učenici 2.b razreda s učiteljicom Marcelom danas su posjetili školsku knjižnicu. Nije to bio običan posjet, došli su najavljeno na svečani dan školske knjižnice. Danas je to bio poseban dan - Međunarodni dan školskih knjižnica. I nisu došli praznih ruku. Neki su donijeli crteže, neki vraćali knjige, a neki su stigli s pernicama pod rukom.

Nakon što su se ugodno smjestili, započeli smo druženje pričom ''Baš se veselim''. Nakon što su pažljivo saslušali i sudjelovali u čitanju priče, svatko je od njih rekao čemu se oni vesele u knjižnici. Knjižničarka je ispričala da se ona posebno veseli mjesecu listopadu jer je to Međunarodni mjesec školskih knjižnica.

Tema ovogodišnjeg Međunarodnog dana školskih knjižnica bila je Zašto volim svoju školsku knjižnicu. Marljive ručice učenika napisale su zašto oni vole našu knjižnicu i te su papiriće zalijepili na vrata knjižnice. Nakon njih, svoje su odgovore zalijepili i ostali učenici škole.

Oni koji nisu, neka svakako svrate do školske knjižnice!