Papirko

IBAN:

HR6624020061854100005

Poziv na broj: 64 7803-14371

ravnateljica: Snježana Ruklić, prof.

ravnateljica@os-ekumicica-velikagorica.skole.hr

Filmska na državnoj smotri!
Autor: Administrator , 5. 10. 2018.

U Sinju se od 26. do 28. rujna ove godine održala Smotra hrvatskoga školskoga filma na kojoj je bilo prikazano 38 osnovnoškolskih i 8 srednjoškolskih filmova svih filmskih rodova. U pet projekcija pogledali smo puno sjajnih dokumentarnih, igranih, animiranih i eksperimentalnih filmova. Ove godine Povjerenstvo nije izabralo najbolje filmove, nego smo svi bili najbolji.
Naša je škola sudjelovala s filmom "Znam kome vjerujem", portretnim dokumentarnim filmom o našoj vjeroučiteljici. Ponosno smo predstavili svoj film zajedno s profesoricom Gorankom Dimoski, voditeljicom filmske skupine. Bilo je vremena za druženje s filmašima iz ostalih škola i za razgledavanje Sinja, za kupnju suvenira, za fotografiranje sa starim i novim prijateljima...

Iduće godine Smotra se održava u našem gradu.Vidimo se!

Filmska skupina

Fotografija iz filma "Znam kome vjerujem"