Lidrano 2014.

Autor: Administrator , 23. 1. 2014.

U srijedu 22. siječnja 2014. održana je gradsko – općinska smotra LidraNo 2014. i s ponosom možemo reći da je naša OŠ Eugena Kumičića bila škola domaćin. Ugostili smo mlade kreativce iz šest osnovnih škola (OŠ Velika Mlaka, OŠ Jurja Habdelića, OŠ Vukovina, OŠ Nikole Hribara, OŠ Pokupsko i OŠ Šćitarjevo) koji su  se okušali u literarnom i novinarskom stvaralaštvu, recitaciji i glumi te njihove mentore. Čestitamo svim sudionicima i mentorima, a onima koji su svojim radom osvojili sudjelovanje na županijskoj smotri želimo puno uspjeha.

Iznimno smo ponosni na naše učenike koji će nas predstavljati na županijskoj smotri, a to su: Karla Grego Barišić i Anđelina Barišić (literarni rad), Marta Jelisavčić (monolog). U kategoriji skupnog scenskog nastupa predstavljat će nas učenici mentorice Ljubice Skelin s Božićnom pričom Mire Gavrana te učenici mentorice Snježane Vlahović recitalom Cvrčak Vladimira Nazora.

Zahvaljujemo se svim sudionicima programa (školskom zboru i ostalim talentiranim učenicima) koji su upotpunili svečanost svojim nastupom te ostalim organizatorima, svojim učiteljima, stručnim suradnicima, kuharicama i svima koji su pridonijeli uspjehu smotre.

Novinarska skupina