Osvrt na Interliber piše učenica Mateja Bezjak

Autor: Administrator , 20. 11. 2013.

15.11.2013. učenici 7. i 8. razreda OŠ Eugena Kumičića odlučili su posjetiti Interliber.
Kada nam je završila nastava (u 13:10h) morali smo se brzo preizuti i čekati bus. Bus je već čekao nas. Profesorice su nas prebrojale i bus je krenuo. Na putu do Zagreba zabavljali smo se slušanjem glazbe, igranjem igrica, međusobnim razgovaranjem, itd... Vrijeme je brzo prošlo, a već smo bili u Zagrebu na Interliberu. Ušli smo unutra, oko nas je bilo jako puno djece. Drago mi je što je broj te djece bio tako velik. Lijepo je znati da toliko djece voli čitati. Također je lijepo što su ta djeca odlučila posjetiti Interlieber, umjesto da to vrijeme provedu na facebooku, a sigurno bi ih u tom vremenu barem 90% bilo na facebooku. Podijelili smo se u skupine. Profesorica je uzela brojeve naših mobitela u slučaju da se nešto nepredvidivo dogodi te nas je obavijestila gdje ćemo se naći. Svi smo se razišli. Moja prijateljica i ja odlučile smo prvo otići unutra. Tamo su bila velika sniženja. Samo treba biti strpljiv i malo bolje tražiti, bilo je knjiga već po pet kuna. Knjige koje su inače po sto kuna na Velesajmu su sada bile samo po deset kuna. Sve smo obišli. Onda smo našli svoj razred i u 15:45h, kao što je profesorica rekla, svi smo čekali ostale učenike i profesorice. Bili smo oduševljeni. Lijepo smo se proveli. Krenuli smo doma. Svi smo bili na broju. Mislim da je svatko nešto kupio. Bilo je stvarno odlično. Željela bih ići i iduće godine. Zato bih sada svima poručila koji nisu bili da posjete Interliber. Stvarno se isplati.

Mateja Bezjak, 7.e