Sportski uspjesi naših učenika

Autor: Administrator , 19. 2. 2018.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U PLIVANJU

Osnovna škola Bogumila Tonija iz Samobora bila je škola organizator Županijskog natjecanja u plivanju za učenike osnovnih škola. Natjecanje je održano u Tuhelju, 7. veljače, 2018. godine. Natjecali smo se sa muškom i ženskom ekipom. U ekipnom poretku učenici su osvojili 1. mjesto, te se plasirali na državno prvenstvo! Ekipa učenica osvojila je 2. mjesto!

Pobjednička ekipa: Tomislav Kvaternik, Fran Jačimović, Dino Plodinec, Vinko Alilović, Damjan Kvakan, Leon Plodinec

Ekipa učenica: Ines Borić, Ivona Borić, Tonka Kokorović, Bruna Palinec, Ema Keserović, Laura Sarić, Petra Lisjak

Bravo svi!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE FUTSAL -djevojčice

Županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice Zagrebačke županije održano je u Vrbovcu 9. veljače 2018. Naša ekipa djevojčica koju je predvodio prof. Stevo Pribić osvojile su 1. mjesto. Pobjednička  ekipa: Nika Tokić, Paula Štefančić, Petra Smolković, Ivona Perić, Lucija Cerovski, Petra Lisjak, Petra Basta, Doris Katalinić, Melani Maršić, Marinela Bilić Nosić.  Čestitamo!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U BADMINTONU - djevojčice

U Jastrebarskom je 12. veljače 2018. održano Županijsko natjecanje u badmintonu za djevojčice koje su osvojile 1. mjesto. Pobjednička  ekipa: Valerija Gregurić, Iva Mišković, Ruta Sabljić, Petra Senfner. Čestitamo!

GRADSKO NATJECANJE U BADMINTONU - dječaci

Nastupili smo na Županijskom natjecanju za učenike koje se održalu 16.2.2018. u OŠ Ljubo Babić. Naša ekipa učenika zauzela je 10. mjesto u ukupnom poretku.

Ekipa učenika: Krstić Vid, Mikulić Fran, Fiolić Martin, Fiolić Nikola.

GRADSKO NATJECANJE U KOŠARCI - dječaci

Bili smo domaćini gradskog natjecanja u košarci za učenike 7. i 8. razreda. Natjecanje se održalo 7. veljače 2018. u Gradskoj dvorani i nastupile su 7 ekipa podijeljenih u dvije skupine. Ekipa naše škole je završila natjecanje osvojivši             3. mjesto.
Ekipa učenika: Farkaš Gabriel, Kompesak Julijan, Logarušić Filip, Marijan Josip, Špehar Karlo, Mudrinić Andrej, Babić Fran, Grmača Nikola, Anđel Dario, Barišić Marko, Šupe Frane, Zvonar Nikolas.

GRADSKO NATJECANJE U KOŠARCI - djevojčice

Natjecanje se održalo 8. veljače 2018. u OŠ Slavka Kolara u Kravarskom. Ekipa učenica naše škole zauzela je 5. mjesto.

Ekipa: Škara Marija, Tokić Nika, Kolarec Dora, Basta Petra, Omerović Lana, Tibor Ida, Katalinić Doris, Matković  Lucija, Nosić - Bilić Marinela, Štefanović Paula, Gregurić Valerija, Perić Ivona.