TRADICIONALNI INTERLIBER

Autor: Ivana Kolarić, 13. 11. 2015.

Tradicionalni Interliber

I ove godine ljubitelje knjige dočekali su puni paviljoni Zagrebačkog velesajma. Profesorica Briševac  povela nas je u svijet knjiga. Ljubitelji knjiga opijeni mirisima knjiga lelujaju paviljonima, pregršt novih naslova, predstavljanja od romana do trilogija, dolazak hrvatskih i inozemnih književnih zvijezda, neposredni razgovori s autorima uz potpisivanje knjiga, susreti nakladnika, knjižara i knjižničara, književne radionice, okrugli stolovi…svakako su pozivnica za dobro iskorišten dan i naravno, kupnju knjiga po niskim cijenama.

Sudjelovali smo i u nagradnoj igri, u kojoj su učenici 7.razreda ( Elizabeta Kardum i Damijan Senjak) osvojili nagradu.

Nakon zanimljive potrage za željenim knjigama, umorne, vratile smo se u školu prepune dojma.

Interliber 2016.- DOLAZIMO!

NOVINARSKA SKUPINA